دستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #C

دستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #CReviewed by همیار پروژه on Aug 9Rating: 5.0دستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #Cدستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #C

رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #C

دستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #C

دستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #C

سلام و عرض ادب ; در این پست دستورات رمز نگاری و رمز گشایی اطلاعات در #C را به شما معرفی میکنیم.شاید گاهی مواقع نیاز داشته باشیم که اطلاعاتی را رمزگذاری و یا رمزگشائی کنیم. بنابراین به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک اطلاعات را در یک اپلیکیشن رمزگذاری و رمزگشایی کنید. برای این نسخه آموزشی، از اپلیکیشن WPF استفاده کرده ایم. رمزگذاری و رمزگشایی کار آسانی می باشد اما چند نکته را باید به خاطر داشته باشیم.

این مثال به شما نشان خواهد داد که چگونه از C# برای رمزگذاری و رمزگشائی استفاده کنید (با استفاده از salt key برای محافظت از اطلاعات).
این نوع از رمزگذاری، symmetric-key (کلید متقارن) نامیده می شود و به این معنا می باشد کهstring فقط در صورتی رمزگشائی می شود که در قسمت دیگر کلید صحیح را داشته باشیم .
در اینجا کد رمزگذاری و رمزگشائی را قرار داده ایم.

همان طور که مشاهده می کنید، CipherMode و PaddingMode باید برای هر دو عملیات به یک صورت باشد. گزینه های متعددی برای CipherMode و PaddingMode وجود دارد، می توانید تفاوت آن ها را بخوانید و تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب می باشد.

پیشنهاد ویژه :   دانلود کتاب های آموزش ایجکس AJAX به زبان فارسی

کلید روشی می باشد که اپلیکیشن برای رمزگذاری و رمزگشائی از آن استفاده می کند که باید آن را محفوظ نگاه دارید چرا که هرکس می تواند با استفاده از آن اطلاعات شما را رمزگشایی کند و باید به صورت ۱۲۸ bit و یا حتی bit 192 باشد (حتی بین آنها).

موفق باشید

همیار پروژه #C آموزش #C

دیدگاه خود را بیان کنید

تخفیف ویژه
تخفیف پکیج