افزایش سرعت سایت با افزونه WP Rocket – دانلود رایگان

افزایش سرعت سایت با افزونه WP Rocket - دانلود رایگانReviewed by رضا معظم on May 24Rating: 4.5افزایش سرعت سایت با افزونه WP Rocketدانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket در سایت همیار پروژه

افزایش سرعت سایت با افزونه WP Rocket

افزایش سرعت سایت با افزونه WP Rocket

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

سرعت موشک را با این افزونه تجربه کنید

افزونه WP Rocket برترین ابزار جهت افزایش سرعت در سایت های وردپرسی میباشد . اگر سرعت سایتتون به هر نحوی یا هر دلیلی پایین اومده باشه بهترین و مناسب ترین راه استفاده از افزونه وردپرس افزایش سرعت سایت WP Rocket میباشد. افزونه وردپرس WP Rocket یک پلاگین افزایش سرعت سایت در حد باورنکردنی می باشد با این افزنه می توانید سرعت سایت وردپرس خود را در حد موشک افزایش داده و بالا ببرید. در حال حاظر WP Rocket به عنوان بهترین و پر فروش ترین افزونه افزایش سرعت وردپرس شناخته شده. مطمئنا تا به حال افزونه های زیادی در این زمینه مشاهده کردید که هر کدوم به نحوی سرعت سایت رو بالا میبرن اما ممکنه راضی کننده نباشه در اینجا ما بهترین این افزونه ها رو انتخاب کردیم تا شما بتونید به راحتی سرعت سایت خود را تا حد ممکن افزایش بدید.

قابلیت های بی همتای این افزونه :

کش و ذخیره ساز صفحات

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

افزونه WP ROCKET دارای قابلیت کش و ذخیره سازی صفحات میباشد که این امکان را فراهم میسازد که کاربر برای دومین باری که میخواهد یک صفحه را باز کند صفحه با سرعت بیشتر و حجم کمتر لود میشود که باعث راحتی کاربر و کاهش استفاده از پهنای باند میشود .

پیشنهاد ویژه :   پروژه مدیریت مشاور املاک به زبان سی شارپ #C

کش پیش بارگذار

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

کش پیش بارگذار یکی دیگر از قابلیت های خوب افزونه راکت وردپرس میباشد که با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگزاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو میشود .

افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

این هم یک قابلیت واقعا خوب از این افزونه میباشد که از زمانی که کاربر به عکس نزدیک نشود یعنی با اسکرول سایت به پایین سایت حرکت نکند عکس بارگذاری نمیشوند که باعث میشود سرعت سایت افزایش و راحتی کار کاربران میشود .

فشرده سازی فایل های استاتیک

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

در هر سایت وردپرسی همواره فایل های css و js فراوانی یافت میشود که از سرعت سایت میکاهد و این افزونه کاربری به صورت حرفه ای و فوق العاده میتواند به سادگی این فایل ها را بهینه سازی کند و سرعت ساییت شما را چند برابر کند .

توسعه اسان توسط توسعه دهندگان وب

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

افزونه wp Rocket یک افزونه ای است که به صور متن باز کد نویسی شده است که طراحان وب بتوانند با کمترین دانش کد نویسی این افزونه را ویرایش یا حتی توسعه بدهند .

بهبود سایت در گوگل

دانلود رایگان افزونه وردپرس WP Rocket

افزایش سرعت سایت یعنی برتری و محبوبیت سایت نزد موتور جست و جویی مثل گوگل , پس سعی کنید اولا به خاطر سرعت پایین سایت کاربران رو از دست ندید و گوگل را از خود نرانید چرا که بسیار روی این امر حساس می باشد.

همیار پروژه دانــلــود رایــــگان افـــــزونــــه WP Rocket بـــا لیـــنـک مســــتقیــــم

همیار پروژه حــــجــم فـــایـــل : 781 کیـــلـو بـــایــت

همیار پروژه رمــــز فــــایـــــل : بدون رمز

افزونه وردپرس همیار پروژه وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید