افزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل Rich Snippets

افزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل Rich SnippetsReviewed by همیار پروژه on Oct 16Rating: 3.5ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگلافزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل Rich Snippets

افزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل

Rich Snippets

افزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل Rich Snippets

ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل

با یک افزونه کاملا فارسی جهت نمایش ستاره در کنار نتایج گوگل در خدمت شما هستیم اگر در گوگل در کنار بعضی نتایج ستاره دیدید احتمالا از خودتان پرسیده اید که این ستاره ها به چه دردی میخورند و یا از کجا می آیند یا اصلا چگونه میتوان این ستاره ها را در کنار نتایج سایت وردپرسی خود نیز نشان شد !؟ پس با ما همراه باشید.

در ابتدا از تاثیر این کار براتون میگم بعد هم میتونید این افزونه رو از انتهای پست دانلود کنید.برای تاثیر ستاره دار کردن نتایج جست و جوی گوگل در سئو میتونم بگم که به طور مستقیم هیچ تاثیری نداره , یعنی اگر مطالب شما حالت ۵ ستاره یعنی ۵ ستاره روشن داشته باشه یا خاموش برای گوگل هیچ فرقی نداره. حالا میخوام تاثیری که داره رو با یه مثال بهتون بگم که بهتر این مطلب رو بفهمین : فرض کنید شما یه جست و جو توی Google انجام می دید و چندین نتیجه برای شما ظاهر میشه نتیجه ای که نظر شما رو به خودش جلب می کنه همون نتیجه ای هستش که ستاره داره و احتمال ۹۰ درصد همین رو انتخاب کنید . امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.

پیشنهاد ویژه :   آموزش SVG | قسمت اول | SVG چیست ؟

افزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل Rich Snippets

 

افزونه فارسی ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل Rich Snippets :

این افزونه این امکان را میدهد تا برای هر پست که ارسال میکنید , امتیاز آن را مشخص کنید , نویسنده آن را مشخص کنید و با دادن توضیح کوتاه و بلند یک پست ویژه برای گوگل آماده کنید .

و بعد از ثبت شدن در گوگل میتوانید کارهایی که کردید را مشاهده نمایید . کار با افزونه بسیار ساده است کافیست رایگان دانلود کنید و نصب و فعالسازی و بعد از این پس در صفحه ارسال مطلب میتوانید قسمت گوگل استار را مشاهده کنید و قسمت های لازم را تکمیل کنید .البته ناگفته نماند رتبه ی سایتتون باید خوب باشه یعنی شما به مطالب امتیاز میدید اما اگر گوگل تشخیص به عدم نمایش ستاره در نتایج شما بده ستاره نمایش داده نخواهد شد , پس متنظر باشید تا تا در گوگل رتبه ی خوبی یدست بیارید.

 

همیار پروژه دانــلــود رایــــگان افزونه Rich Snippets

همیار پروژه حــــجــم فـــایـــل : 3 کیلوبـایت

همیار پروژه رمــــز فــــایـــــل : www.hamyarprojects.com

 

همیار پروژه وردپرس افزونه وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

تخفیف ویژه
تخفیف پکیج