افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس

افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرسReviewed by همیار پروژه on Mar 4Rating: 5.0عضویت ویژه ووکامرسعضویت ویژه ووکامرس

پلاگین فارسی عضویت ویژه ووکامرس

افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس

عضویت ویژه ووکامرس جهت محدود کردن دسترسی کاربران به محصولات

در سایت های مختلف حتما با محدودیت هایی که در برخی از مطالب وجود دارند ، روبرو شده اید که نیاز به ورود به سایت و یا خرید اکانت ویژه دارند تا بتوان به طور کامل مطلب را مشاهده نمود . در فروشگاه های اینترنتی نیز می توان چنین محدودیت هایی را برای مشتریان مختلف به وجود آورد !

به طور مثال شما با این افزونه میتوانید برای محصولات ووکامرسی خود چندین حالت پرداخت و دریافت راه اندازی کنید به این صورت که مثلا یک محصول دانلودی در فروشگاه خود قرار داده اید و میخواهید چندین حالت برای پرداخت داشته باشید در یک روش کاربر محصول را بصورت پستی سفارش میدهد در حالت دیگر کاربر محصول را بصورت دانلودی و انلاین خریداری میکند و در حالت اخر نیز کاربر میتوانید حق عضویت ویژه پرداخت نماید تا به طور مثال برای یک ماه به تمامی محصولاتی که شما تعریف میکنید دسترسی داشته باشد.

افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس

یا می توان برای مشتریان دائمی تخفیف های بهتری نسبت به سایر کاربران ایجاد نمود و به عبارتی کاربران معمولی را محدود کرد .در ادامه افزونه ای برای ووکامرس آماده کرده ایم که توسط آن قادر به ایجاد محدودیت برای کاربران معمولی در فروشگاه ووکامرسی خود خواهید بود .

پیشنهاد ویژه :   سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1394 به همراه پاسخنامه

با محدود کردن دسترسی مشتریان به محصولات ووکامرس با افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس شما میتواند به راحتی برای محصولات خودتون عضویت ویژه قرار بدید تا فقط مشتریانی که در سایت ثبت نام کنند بتونند از محصولات استفاده کنند.

افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس

با این افزونه در یک فروشگاه اینترنتی می توانیم بخشی از محصولات یا محتوای خود را فقط به برخی کاربران یا مشتریان اختصاص دهیم. مثلا مشتریانی که بسیار از فروشگاه اینترنتی خرید کرده اند و مشتری دائم هستند یا افرادی که عضو فروشگاه اینترنتی هستند! این کار دقیقا مانند روش عضویت ویژه در وردپرس است اما کمی متفاوت تر و با تنظیمات متفاوت تر!

 

توجه : دوستان و کاربران گرامی قبل از انجام پرداخت لطفا ابتدا در سایت ثبت نام نمایید تا هم بتوانید بصورت دائمی به لینک دانلود فایل دسترسی داشته باشید و هم در صورت اپدیت پکیج بتوانید بصورت رایگان بروز رسانی را دریافت نمایید.

 

قیمت افزونه فارسی عضویت ویژه ووکامرس : فقط 18/000 هزار تومان

 بروز رسانی ها را رایگان دریافت میکنید

18000 تومان – افزودن به سبد خرید
پسورد فایل : www.hamyarprojects.com

موفق باشید

همیار پروژه وردپرس افزونه وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

تخفیف ویژه
تخفیف پکیج