افزونه وردپرس ارسال خودکار مطالب به اینستاگرام

افزونه وردپرس ارسال خودکار مطالب به اینستاگرامReviewed by همیار پروژه on Mar 4Rating: 3.5ارسال خودکار مطالب به اینستاگرامارسال خودکار مطالب به اینستاگرام

ارسال خودکار مطالب به اینستاگرام

افزونه وردپرس ارسال خودکار مطالب به اینستاگرام

پلاگین وردپرسی ارسال خودکار مطالب به اینستاگرام

با افزونه ای جهت ارسال خودکار پست های سایت وردپرسی شما به شبکه اجتماعی محبوب ایسنتاگرام در خدمت شما هستیم.همان طور می دانید معرفی محصولات و مطالب در اینستاگرام گزینه مناسبی برای بهبود و معرفی وب سایت شما می باشد بازدید و رتبه ی سایت شما در صفحه اینستاگرام رشد کند با توجه به اینکه ارسال تک تک مطالب در اینستاگرام کارطاقت فرسایی می باشد ما به شما افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرسی در اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم.

امروزه مدیران سایت ها در پی اشتراک گذاری مطالب خود در شبکه های اجتماعی هستند. در سیستم مدیریت محتوای وردپرس شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس، توییتر، فیسبوک امکان این را دارند که مطالب را به صورت خودکار به اشتراک بگذارند. اما در این میان اینستاگرام که این روزها بسیار مشهور شده و استفاده از آن نیز فراوان است امکان ارسال خودکار مطالب را نداشت.

این افزونه این امکان را برای شما ایجاد می کند که مطالب و محصولات سایت وردپرسی خود را به صورت خودکار برای حساب کاربری خود در اینستاگرام ارسال کنید.این افزونه ابزار مناسبی برای اطلاع رسانی مطالب و محصولات شما به سرعت در اینستاگرام می باشد و به سرعت می توانید بعد از ارسال مطالب در وردپرس به صورت خودکار در صفحه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

پیشنهاد ویژه :   افزونه پروفایل حرفه ای UPME وردپرس

به تازگی یکی از سازندگان افزونه ای را در مخزن وردپرس قرار داده که می تواند مطالب وبسایت وردپرسی شما را به صورت خودکار در اینستاگرام نیز منتشر کند. از این پس مدیران وبسایت ها می توانند با آرامش و سرعت بالا مطالب را در اختیار کاربران خود در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام قرار دهند. و جالب تر اینکه می توانند همراه با لینک و نام سایت مطالب را قرار دهید.

 

Auto-Post To Instagram will send automatic featured image + post title as a post into your instagram account . This plugin is totally free , and will allow you to choose the type of post you want to auto send into your instagram account

 

دانلود رایگان افزونه با لینک مستقیم

نسخه افزونه : Auto-Post WordPress To Instagram 1.1

حجم فایل : 120 کیلوبایت

پسورد فایل : www.hamyarprojects.com

همیار پروژه وردپرس افزونه وردپرس

دیدگاه خود را بیان کنید

تخفیف ویژه
تخفیف پکیج