آموزش اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیو

آموزش اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیوReviewed by همیار پروژه on Dec 2Rating: 5.0آموزش اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیوآموزش اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیو

آموزش اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیو

آموزش اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیو

ویدئو آموزشی اتصال شبیه ساز Genymotion به اندروید استودیو

سلام با یک اموزش ویدیوی دیگه در زمینه اندروید استودیو در خدمت شما هستیم یک برنامه نویس اندروید در حین توسعه ، به مراتب متعددی نیاز به اجرای اپلیکیشن خود دارد که هربار گرفتن خروجی .apk ، انتقال و نصب آن بر روی یک دیوایس حقیقی، زمان زیادی را از توسعه دهنده می گیرد. ضمن اینکه توسعه دهنده باید اپلیکیشن خود را بر روی نسخه های مختلف اندروید تست کند تا مطمئن شود همه مشکلات و نواقص را برطرف کرده است. در حالت عادی باید برای هر نسخه از اندروید یک دیوایس حقیقی تهیه کنیم که بسیار هزینه بر خواهد بود. در مقابل ماشین های “شبیه ساز اندروید” کار ما را بسیار آسان کرده اند.

این ماشین ها بر روی رایانه شما نصب شده و محیط اندروید را شبیه سازی می کنند و شما به راحتی می توانید اپلیکیشن خود را روی آنها اجرا و قسمت های مختلف آن را بررسی نمایید. توجه داشته باشید شبیه ساز پیش فرض اندروید استودیو سرعت بسیار پایینی دارد و گزینه مناسبی برای توسعه دهندگان نیست.شبیه سازهای متعددی وجود دارند که در این آموزش ما به معرفی شبیه سازی می پردازیم که در حال حاضر اکثر توسعه دهندگان اندروید از آن استفاده می کنند.

پیشنهاد ویژه :   آموزش اندروید استودیو | Android Studio چیست ؟

Genymotion یک شبیه ساز اندروید بوده که به توسعه دهندگان امکان می دهد اپلیکیشن خود را بر روی نسخه های مختلف اندروید تست و عیب یابی نمایند. این شبیه ساز در دو نسخه رایگان و تجاری عرضه می شود که نسخه رایگان به راحتی نیاز ما را برطرف می سازد.

برای استفاده معمولی از این شبیه ساز شما باید در سایت سازنده اکانت بسازید و بعد محتویات رو دانلود کنید که عیب بزرگش همین دانلود کردن محتویات هست که بعد از تغییر سیستم عامل هر بار باید یه حجم زیادی رو دانلود کنید پس بهتره در ابتدا دیتای افلاین برنامه رو دانلود کنید بعد اموزش زیر رو نگاه کنید :

 

 

موفق باشید

همیار پروژه Android Studio آموزش Android Studio

دیدگاه خود را بیان کنید

تخفیف ویژه
تخفیف پکیج